ANTİ AGİNG BAKIM

ANTİ AGİNG BAKIMLAR

Ataşehir | İçerenköy | Bostancı cilt gençleştirme, Ataşehir cilt gençleştirme, Kayışdağı cilt gençleştirme, Küçükbakkalköy cilt gençleştirme Antiaging kelime anlamı olarak yaşlanmaya karşı olmayı ifade eder. Antiaging uygulamalar ile sağlıklı yaşam, mutlu yüzler ve cilt yaşlanmasını geciktirmek hedeflenmektedir.
Cilt altında bulunan ve cilde esnekliğini, gerginliğini kazandıran kollajen ve elastik lifler ultraviyole etkisiyle kalitesini yitirirler. 
Böylece cildin gerginliği azalır, cilt yer çekimine karşı verdiği savaşı kaybeder ve zamanla ciltte sarkma, kırışıklıklar meydana gelir. Bu nedenle sürekli bakıma ihtiyaç duyar.
Güneş ışınları, çevresel kirlilik, duygusal durum, uykusuzluk gibi stres faktörlerinden etkilenir. Bu faktörler özellikle alın,göz çevresi ve yanaklardaki çizgilerin oluşumunu destekler. 
Göz çevresindeki, alındaki ve ağız kenarlarındaki ilk kırışıklıklarla da 30’lu yaşlarda ortaya çıkar. Bu yüzden 30’lu yaşlarda en önemli cilt bakımı, cildin nem kaybetmemesini sağlamaktır.
Yine 30’lu yaşlarda başlanacak anti aging bakımlar, ileriki yaşlarınızda sağlıklı, diri, parlak bir cilde sahip olmanızın en büyük yardımcısı olacaktır.
Anti-aging bakımlar ile cildiniz 30 lu yaşlar dan itibaren desteklenmeli. .İlerki yaşlarınızda daha genç, sağlıklı, canlı, diri cilde sahip olun.
Estezende cilt yapısına, cilt yaşına ve şikayetleri doğrultusunda kişiye özel anti aging programlar hazırlanmaktadır ve uygulanmaktadır.
Ön görüşme, danışma, programlama ücretsizdir. Bir kahve molanız da ESTEZEN'e kahve içmeye davetlimizsiniz.

YENİLENİN, ZAMANA DİRENİN…