Cilt Canlandırma

Cilt Canlandırma nedir?
Ataşehir, İçerenköy,Bostancı Cilt Canlandırma| Cilt Canlandırma donuk ve cansız görünümlü cildi canlandırmak için uygulanan yöntemlerden biridir. Cilt Canlandırma ayrıca ciltteki koyu renkli lekelerin tedavisi, yüzeysel kırışıklıkların, akne ve izlerinin tedavisi için de kullanılır. Cilt Canlandırma ile cildin temizliği, doğal rengi, dokusu ve pürüzsüzlüğü konusunda ciddi gelişme sağlanabilir. Cilt Canlandırma ayrıca cildi sıkılaştırarak yüzeysel çizgi ve kırışıklıkları da azaltır.

Kaç çeşit Cilt Canlandırma vardır?

Cilt Canlandırma yüzeysel, orta ve derin olarak 3 ayrı düzeyde sınıflandırılabilir. Cilt Canlandırmanın yüzeysel olanlarında cilde donuk görünüm veren ölü hücreleri temizleyerek sağlıklı hücrelerin yenilenmesini hızlandırır ve cildin canlanmasını sağlar. Cilt Canlandırma daha çok akneye eğilimli hastalarda tercih edilir.Yüzeysel Cilt Canlandırma 2 haftada bir olacak şekilde 6-8 seans olarak planlanır.

Cilt Canlandırma cildi inceltirmi?

Hayır, Cilt Canlandırma cildi inceltmez.Tam tersi Cilt Canlandırmadan sonra cildin nem tutma kapasitesi arttığından dolayı cilt daha dolgun olur.

Cilt Canlandırma sonrasında nelere dikkat edilmelidir?

Cilt Canlandırma işlemi ile ortaya çıkan taze cilt güneşe karşı çok hassas olduğundan Cilt Canlandırma yaptıranların SPF15 ve üzeri koruyucuların her 2 saatte 1 tazelenmesi ile cilt güneşten sıkı bir şekilde korunmalıdır.

Yaz döneminde Cilt Canlandırma uygulanabilirmi?

Cilt Canlandırma uygalatan kişi eğer güneşe maruz kalmayacaksa uygulanabilir.

ESTEZEN'de hastalarımıza en iyi Cilt Canlandırma ücreti ile uygulama yapabilmek için en uygun kampanya fiyatları ile Cilt Canlandırma fırsatı oluşturuyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti bizim için