PROTEZ TIRNAK

PROTEZ TIRNAK

Ataşehir | İçerenköy | Bostancı protez tırnak, Ataşehir protez tırnak, Kayışdağı protez tırnak Tırnağınızın üstüne uygulanan Protez tırnak, tırnakları geç uzayanlar ve tırnaklarına şekil vereyemenler için hazır bulunan uzun tırnaklardır.
Protez tırnak gerçek tırnağınızın üzerine bir kaç koruyucu maddeler konduktan sonra yapılmaktadır. Bundan dolayı kesinlikle gerçek tırnağınıza zarar vermemektedir. Protez tırnak için herhangi bir zaman sınırı bulunmamaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılırsa sonra yaklaşık 6 ay boyunca kalabilir. Aynı zamanda dilediğiniz zaman kolayca çıkarılabilir. Protez tırnak Bayanlar için çok kullanışlı olan bir protez tırnak türüdür. Takma tırnaklardan daha çok kullanışlı olan protez tırnak; her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz ve oldukça güzel görünen tırnak çeşididir.
Protez tırnak sizden bir parça gibi olduğundan dolayı fazlalık gibi hissetmezsiniz. Tamamen doğal bir görünümü olan protez tırnağa oje bile sürebilirsiniz. Hatta oje gerçek tırnaktaki ojeye  göre daha kalıcı olmaktadır. Uzunluğunu isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.  Kimler Protez Tırnak Yaptırmalı;Tırnak yeme alışkanlığı olan,tırnak uzatamayan,kırılgan ve ince tırnaklara sahip bayanlar,özellikle ayak baş parmağında mantar dolayısıyla kötü tırnak görüntüsü olan herkes yaptırabilir.
Müzik,dikiş gibi işlerle uğraşan ellerini yoğun kullanan kişilerin de yaptırmasın da bir sıkıntı yoktur.