Cilt Yenileme & Cilt gençleştirme

CİLT YENİLEME & CİLT GENÇLEŞTİRME

Ataşehir, İçerenköy, Bostancı cit yenileme ve cilt gençleştirme| Deri üzerinde oldukça küçük kanallar açarak kök hücre ekstresinin cilt altına 200 kattan daha fazla geçmesini sağlıyor. Cilde uygulandığında silindirin üzerinde bulunan micro iğnecikler, cilt üzerinde mikro kanallar açıyor. Bu kanallar deri altına açılan bir tür geçitler gibi düşünülebilir. Cilt Yenileme ile her bölgede ortalama olarak 6-10 kez yıldız şeklinde uygulama yapılıyor. Aynı bölgeden defalarca dermaroller ile geçildiğinde 1 santimetre karede yaklaşık 250-300 adet mikrokanal açılıyor. Bu mikrokanalların açılması sırasında genellikle kanama söz konusu olmuyor. Cilt Yenileme ile açılan mikrokanallar, yaklaşık 20 dakika içinde herhangi bir iz bırakmaksızın derinin kendi elastikiyeti ile kendiliğinden kapanıyor.

Cilt Yenileme kimlere uygulaniyor?

Cilt Yenileme uygulaması ile akne izlerinin giderilmesinde, geniş gözeneklerin sıkılaştırılmasında, göz altı morluklarının giderilmesinde, ve saç dökülmesi gibi birçok problemde oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca cilt gençleştirmenin uygulaması cilt lekelerinde, deri çatlaklarında ve antiaging bakımlarda da başarılı bir yöntemdir.

Cilt yenileme acılı bir yöntem midir?

Cilt Yenileme uygulaması çok acılı bir işlem değildir. Lokal anestezik kremle uyuşturup uygulama yapılmaktadır.

Cilt Yenileme sonuçları nelerdir?

Cilt Yenileme ile 20 dakika boyunca deri altına açık olan binlerce kapı elde ediliyor. Cit yenileme ile açmış olduğu mikrokanallar, deri tarafından yara gibi algılanıyor, ancak ortamda aslında yara olarak görülebilecek bir durum olmasa dahi deri kendi içinde bir tamir mekanizmasını başlatıyor. Bu mekanizmanın en önemli fonksiyonlarından biri deri içinde yine büyüme faktörlerinin salgılanması nedeni ile kollajen, hyalüronik asid, elastin fibriller gibi yapıların sentezlenmesi oluyor. Ortamda gerçek anlamda bir yara olmaması nedeni ile üretilen tüm bu maddeler, bize anti-aging etki sağlıyor. İnce çizgi ve kırışıklıkların azaldığı, yanık ve akne skarlarının hafiflediği dermaroller dermapen uygulamasından sonra görülüyor.

Estezende En iyi cilt yenileme ve gençleştirme ile uygulama yapabilmek için en uygun kampanya fiyatları ile fırsatı sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.