Relax Masaj

İçerenköy relax masajı | Bostancı relax masajı| Masaj sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğallıkla yaparız.Ağrıyan bir omzu ovmak, endişeden kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirmek hepimizde doğuştan var olan iyileştirici bir güçtür. Baş ağrısı, ağrı-sızı, uykusuzluk ve stres tek bir basit araçla dindirilebilir. Bitkisel kozmetik aroma yağları ile yapılan masaj çeşididir. 

Rahatlamak ve relax olmak isteyen yorgun kişilerin vazgeçilmez tercihidir. Aroma relax masajı sayesinde bağışıklık sistemi güçlenir, mimikler yumuşar ve vücudunuz rahatlar. Kan dolaşımı hızlanır kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır. Ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında sürer. 

Relax Masaj rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır. 

Daha çok sinir sistemine etki eder ve ve fazla baskı uygulamadan yapılan bir masajdır. Tüm vücuda uygulanır. Kasları rahatlatmak, gevşetmek, enerji ve güç kazandırmak için parmak ve avuç içi basıncıyla derinlemesine uygulanarak vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır. 

Günün yorgunluğunun negatif enerjinin atılmasını sağlar.